HOST:showbiz.puls.kiev.ua
URL:/ucontent/ublogs/505866.html
http://showbiz.puls.kiev.ua/ucontent/ublogs/505866.html
fread() [
function.fread]: Length parameter must be greater than 0
Файл: /var/www/htdocs/puls.kiev.ua/smarty/Smarty.class.php (1778)

Про пенсійне законодавство учасникам АТО | Пульс Киева

Пульс Киева
RSS лента   Сделать стартовой   Добавить в избранное
 
Поиск по  
Всему сайту
 
Погода, Новости, загрузка...
6
Елена - заведующий cектором организационно - информационной работы ЛОУПФУ в г. Киевеа
Організаційно інформаційний сектор ЛОУПФУ вмісті Києві.
 
 

Про пенсійне законодавство учасникам АТО

17 мая 2017 11:22
 
Про пенсійне законодавство учасникам АТО

    16 травня спеціалісти Лівобережного об’єднаного УПФУ в м. Києві разом з представниками Деснянського районного центру зайнятості провели спільний інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Під час соціального діалогу з присутніми обговорювались основні проблемні питання, які турбують дану категорію громадян.  Спеціалісти управління Пенсійного фонду надали фахові роз’яснення щодо пенсійного забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих, відповіли на запитання щодо прав військовослужбовців на більш ранній вихід на пенсію, отримання підвищення до пенсії відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», права членів сім’ї на пенсію у зв’язку з втратою годувальника та про розміри таких виплат. Ознайомили з роботою дистанційного сервісу ПФУ - веб порталу, що дає можливість  в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, а також наголосили на важливості легального працевлаштування.

 
 
 
Правила комментирования
Все статьи, комментарии, блоги, сообщества, фото-видео имеющие нецензурные слова, расистские высказывания, оскорбления относительно авторов статьи или других пользователей могут быть удалены модератором.

 

 
Использование материалов разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини", УНІАН, а также Reuters в каком-либо виде cтрого запрещено. Материалы, отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы
© Создано в New Age Lab 2008 - 2011.
Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов